Reference

Polepy aut a dalších dopravních prostředků

Provádíme reklamní polepy všech vozidel, jako jsou auta, motocykly, lodě, letadla, autobusy a další. Pro reklamní polepy vozidel používáme samolepící fólie s vysokou odolností vůči vnějším vlivům.

Zaměřujeme se jak na částečný, tak na celoplošný reklamní polep aut a vozidel. Pro polep používáme také poloprůhledné samolepící fólie na okna.

Polepy výloh a okenní grafika

Polepy výloh a dalších skleněných ploch jsou prováděny pomocí potištěných samolepících fólií. Pro okenní grafiku používáme také poloprůhledné samolepící fólie, které je možné umístit přes celou výlohu nebo okno automobilu, aniž by se bránilo výhledu ven.

Samolepící fólie pro polep výloh a okenní grafiku jsou vysoce odolné vůči vnějším vlivům. Jejich trvanlivost dosahuje 1-5 let v závislosti na podkladovém materiálu a konkrétním umístění.

Reklamní poutače a vývěsní štíty

Reklamní poutače slouží k označení Vaší prodejny či pobočky Vaší firmy. V souladu s Vaším korporátním designem vytvoříme reklamní poutače nejrůznějších rozměrů a tvarů. Reklamní poutače a vývěsní štíty je možné vyrábět z různých materiálů, jako je papír, samolepka, backlit, deska, banner, mesh nebo síťovina.

Životnost reklamního poutače do značné míry závisí na zvoleném materiálu a dosahuje až 9 let.

Velkoplošné reklamní formáty

Velkoplošnými reklamními plochami jsou míněny billboardy, megaboardy a další velkoformátové tištěné reklamy. Živnotnost billboardu závisí především na materiálu, ze kterého je vyroben.

Kromě papíru, jehož životnost je obvykle zhruba 3 měsíce, se pro velkoplošné reklamy používá také samolepící fólie, jejíž životnost je mnohem vyšší a může dosáhnout až 6 let. Kromě klasických billboardů provádíme také tisk na textilní materiály, jako jsou vlajky, plachty apod.

Napište nám